products

Koord E2000 van het vezel het Optische Flard

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Fpc-eaea-sx-30-01
Min. bestelaantal: 500 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1 PC-doos, 200pcs/kartondoos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 60,000 PCs per Maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Connector: E2000/APC Vezeltelling: duplex of simplex
Toevoegingsverlies: <0> Kabel lengte: 1meter
Kabeldiameter: 2.0mm Type vezel: singlemode SM 9/125um
Pakket: 1pc/plastic zak Kabelkleur: geel
verlies terug: >60dB APC de kleur van het schakelaarhuis: groene

Productomschrijving

FTTH 100% Optisch het Flardkoord van de Testvezel E2000/APC - de Verbindingsdraad van E2000/APC

 

 

E2000 koord van het Vezel is het optische flard een premieschakelaar die superieure prestaties aanbiedt. 

De nieuwe blinden van de metaalbescherming maken het E2000-schakelaarssysteem in overeenstemming is met 

hoogste veiligheidsvoorschrift in alle huidige laserklassen. Het E2000-koord van het vezel optische flard 

heeft verscheidene toepassing zoals gebouwinstallaties, gegevens - verwerkingsnetwerken, 

telecommunicatienetwerken en actieve apparatenbeëindiging.

 

Het E2000-koord van het vezel optische flard heeft toevoeging loss85dB<0> 

het maken van dit ideaal van het schakelaarsysteem voor hoge prestatiesnetwerken. Wij verstrekken simplex 

en de duplexkoorden van het vezel optische flard in diverse laars (kabel) rangschikken, ook vlechten en fan-out 

de flardkoorden zijn beschikbaar.

 

 

Eigenschap

  • Laag toevoegingsverlies
  • Hoog terugkeerverlies
  • Goede ruilbaarheid
  • Goede duurzaamheid
  • Stabiliteit op hoge temperatuur
  • Telcordia gr.-326-KERN
  • Volgzame ROSH

 

Toepassing

  1. Vezel Optische Telecommunicaties
  2. LAN (Lokaal Gebiedsnetwerk
  3. FTTH (Vezel aan het Huis)
  4. CATV&CCTV
  5. Hoge snelheidstransmissiesystemen
  6. Vezel het optische ontdekken

 

Specificatie

 

Parameter

Enige wijze

Multimode

Toevoegingsverlies

Typische ≤ 0.2dB, Max. ≤ 0.3dB

≤ 0.25dB

Terugkeerverlies

≥ 50dB (PC); ≥ 65dB (APC)

≥ 30dB

Herhaalbaarheid

≤0.1

Duurzaamheid

≤0.2dB typische verandering, 1000 matings

Uitwisselbaarheid

≤0.2dB

Treksterkte werkende temperatuur

>10kg -40 aan 85C

-40~85C

 

Koord E2000 van het vezel het Optische Flard

 

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 8618688982406