products

GPON 1/32 de Minikring van Lightwave van de Optische Vezelsplitser Vlak

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: 1x32 vezel optische splitser
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pc/doos, 20pcs/carton-doos
Levertijd: 5-8days na betaling
Betalingscondities: de Western Union, T/T, Moneygram
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
gespleten verhouding: 1x32 koppelingen Connector: SC
Type vezel: singlemode G657A1 Toevoegingsverlies: 16.5dB
Uniformiteit (Max.): <1> golflengte: 1260 - 1650 NM
PDL (Max.): 0.3dB standaard: Telcordia gr.-1221 en gr.-1209
staalbuis: 80×20×6mm

Productomschrijving

GPON-Kring van de Splitsers Vlaklightwave van de 1:32 de Mini Optische Vezel met SC/UPC-de Buis van het Schakelaarstaal

 

 

YINGDA verstrekt gehele reeks de splitsersproducten van 1xN en 2xN-.

 

De vlaksplitser van (PLC) van de lightwavekring is een type van optisch energiebeheerapparaat dat gebruikend technologie van de kiezelzuur de optische golfgeleider wordt vervaardigd. Het kenmerkt kleine grootte, hoge betrouwbaarheid, brede werkende golflengtewaaier en goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit, en in PON-netwerken wijd gebruikt om optisch signaalmacht het verdelen te realiseren.

 

Alle producten voldoen gr.-1209-KERN en aan gr.-1221-KERN vereisten.

 

 

De Interne Structuren van de splitsersbuis:

GPON 1/32 de Minikring van Lightwave van de Optische Vezelsplitser Vlak

 

Eigenschappen

 

Krommings Ongevoelige G657A vezel

Lage Toevoegingsverlies en PDL

 

Telcordia gr.-1209 & Volgzame gr.-1221-KERN

De hoge Verhouding van het Polarisatieuitsterven & Uitstekende Uniformiteit

Jacketingsmateriaal Geschat aan Werkende Temperatuur -40 tot +85 °C

Compact geschikt voor kleine Toepassing & Hoog pakket, - dichtheidsgebieden

Aanbiedings Unieke Ontwerpen en Configuartions & de Standaardtoepassingen van de Steunindustrie

 

Toepassingen

  • FTTxplaatsingen (GPON/BPON/EPON)
  • CCTV/CATV verbindingen
  • Toegang/Metro Netwerken
  • Telecommunicaties op lange afstand

 

1×N PLC Splitsersspecificaties

 

Havens 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64
Werkende Golflengte (NM) 1260~1650
Toevoegingsverlies (dB) Maximum (P/S) 3.8/4.0 7.1/7.3 10.2/10.5 13.5/13.7 16.5/16.8 20.5/21.0
Verliesuniformiteit (dB) Maximum 0,6 0,6 0,8 1.2 1.5 2.5
PDL (dB) Maximum 0,15 0,15 0,25 0,3 0,3 0,3
Terugkeerverlies (dB) Min UPC: 50 APC: 55
Gerichtheid (dB) Min 55
Standaardinvoervezel Krommings Ongevoelige SM Enige Vezel (ITU G.657A)
Standaarduitvoervezel Vezel van het krommings de Ongevoelige SM Lint (ITU G.657A)
Standaarduitvoerkleur Blauw, Zwarte Sinaasappel, Groen, Bruin, Grijs, Wit, Rood, (TIA/EIA 598-B)
Max.Optical Macht (mw) 300
Vochtigheidswaaier (relatieve vochtigheid) 5%~85%
Werkende Temperatuur (°C) -40~+85
Opslagtemperatuur (°C) -40~+85
Schakelaaropties FC/SC/LC/ST/MU/E2000
Verpakkingsopties Naakte Device*Mini rek-Onderstel het“/23“ van Module*LGX Tube*ABS Box*19

Volgzame *Telcordia gr.-1221-core&g-1209-KERN.
op verzoek beschikbare *Premiumspecificatie. (P/S: Premierang/Standaardrang)
*Typical waarde bij +23°C zonder schakelaarsverliezen.

 

Productdetails

GPON 1/32 de Minikring van Lightwave van de Optische Vezelsplitser VlakGPON 1/32 de Minikring van Lightwave van de Optische Vezelsplitser Vlak

plc van de splitsersinput en output de kleur, schakelaars, lengte kan zijn beslist door klanten: witte, blauwe, groene, rode. .etc

de staalbuis kan een etiket met klantenembleem, artikelnummer of andere belangrijke ghings drukken.

 

GPON 1/32 de Minikring van Lightwave van de Optische Vezelsplitser VlakGPON 1/32 de Minikring van Lightwave van de Optische Vezelsplitser Vlak

de binnenkant van lintvezels: 4x8fibers, input: 1 of 2 reeks o.k., pakket door doos, betere bescherming voor schakelaars en vezels.

 

 

 

Ordeinformatie

 

Type Pakketgrootte Haven Vezeltype Input-output Vezellengte schakelaar
PLCS BF=barevezel
FO=fan-out
MD=module
MB=metaldoos
01X02
01x04
01x08
......
02x16
02x32
02x64
0=G652D
1=G657A
C=Customize
1=bare vezel
2=900µm
vast voor als buffer opgetreden
3=2.0mm
Losse buis
4=3.0mm
Losse buis
1=1m
2=1.5m
C=Customize

0=no schakelaar
1=FC/APC
2=FC/PC
3=SC/APC
4=SC/PC
5=ST/APC
6=ST/PC
7=LC/AP
8=LC/PC
C=customize

 
 

 

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : +008618688982406