PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Beëindiging BoxVan de de Vezel Optische Beëindiging van Sc/APC FTTH van de de Doosmuur de Afzet Optische Einddoos
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

Van de de Vezel Optische Beëindiging van Sc/APC FTTH van de de Doosmuur de Afzet Optische Einddoos

China Van de de Vezel Optische Beëindiging van Sc/APC FTTH van de de Doosmuur de Afzet Optische Einddoos leverancier
Van de de Vezel Optische Beëindiging van Sc/APC FTTH van de de Doosmuur de Afzet Optische Einddoos leverancier Van de de Vezel Optische Beëindiging van Sc/APC FTTH van de de Doosmuur de Afzet Optische Einddoos leverancier Van de de Vezel Optische Beëindiging van Sc/APC FTTH van de de Doosmuur de Afzet Optische Einddoos leverancier Van de de Vezel Optische Beëindiging van Sc/APC FTTH van de de Doosmuur de Afzet Optische Einddoos leverancier

Grote Afbeelding :  Van de de Vezel Optische Beëindiging van Sc/APC FTTH van de de Doosmuur de Afzet Optische Einddoos

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: yingda
Certificering: ISO,SGS
Modelnummer: FTB86E-SCA-duplex

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100 stuks
Verpakking Details: 92 PCs per kartondoos
Levertijd: 5-8days
Betalingscondities: Western Union, Moneygram, T/T
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Maximum capaciteit: 4 vezels Outport: adapterhaven of dalingskabel
Materiaal: PC + ABS kleur: Wit
toepasselijk: FTTH-dalingskabel, binnenkabel, ronde kabel formaat: 116*86*23mm
Adapter: Sc-duplex geen oren Structuur: klem, stofdicht ontwerp
Vezelwijze: Enige Multimode wijze,

Van de de Vezel Optische Beëindiging van Sc/APC FTTH van de de Doosmuur de Afzet Optische Einddoos

 

De vezel aan de afzet van de thuisnetwerkmuur is een binnenterminal die in het FTTX-netwerk wordt toegepast de andoptical apparaten van de dalingskabel door vezelhaven aan te sluiten. TB024 behandelt de capaciteit van 1core, 2cores en 4 kernen en steunen verbindend, mechanische verbinding en FMC, muur opgezette installatie.

 

Specificatie

Modelleer nr. FTB86E-SCA-duplex
(Vlakke) dalingskabel Binnen Vlakke Dalingskabel 2mm×3mm
Dalingskabel (Ronde) Φ5mm~Φ7mm
Capaciteit (kernen) 1,2,4
Grootte (H×W×D) mm 86×115×23
Krommingsstraal (mm) ≥15
Luchtdruk 70KPa~106KPa
Installatiemethode Opgezette muur
Verbind methode Fusie die verbinden,
Het mechanische Verbinden, FMC
Gewicht (kg) 0,1
Materiaal ABS+PC
Kleur Wit
Het werk temperatuur -25~+60°C
Opslagtemperatuur. -40~+70°C
Vochtigheid 93% (+30°C)
 

 

Productdetails

 

Overzicht:

de doos is kleine grootte, de materiële, witte kleur van ABS+PC, kan het adapter schutblad zijn omkeert zich en transparant. aardige vorm.

beide kant is de plaatsen aan vast de doos, drukt allebei tegelijkertijd kan het deksel openen.

2 PCs-de muur zet gaten op is bij de bodem van de doos.

Van de de Vezel Optische Beëindiging van Sc/APC FTTH van de de Doosmuur de Afzet Optische EinddoosVan de de Vezel Optische Beëindiging van Sc/APC FTTH van de de Doosmuur de Afzet Optische Einddoos

Van de de Vezel Optische Beëindiging van Sc/APC FTTH van de de Doosmuur de Afzet Optische EinddoosVan de de Vezel Optische Beëindiging van Sc/APC FTTH van de de Doosmuur de Afzet Optische Einddoos

 

Interne mening:

het interne lasdienblad kan met de hand start zijn, kan het fusie 2 zijn kernen enige vezel. er is hitte krimpt de houders en de vezel die van de beschermingskoker beheersgebied verpletteren.

de bodem is voor kabelingang en uitgang, en vezel het verpletteren.

Van de de Vezel Optische Beëindiging van Sc/APC FTTH van de de Doosmuur de Afzet Optische EinddoosVan de de Vezel Optische Beëindiging van Sc/APC FTTH van de de Doosmuur de Afzet Optische Einddoos

 

Accessory+ facultatief

toebehoren: 2 stukken muur zetten uitbreidingsschroeven op.

de de adapterhaven van dezelfde groottedoos kan zijn: simplexsc of Duplexsc

Van de de Vezel Optische Beëindiging van Sc/APC FTTH van de de Doosmuur de Afzet Optische EinddoosVan de de Vezel Optische Beëindiging van Sc/APC FTTH van de de Doosmuur de Afzet Optische Einddoos

 

Zijdedruk:

kan klantenembleem op het deksel, en model, OEM o.k., steekproef o.k. drukken.

Van de de Vezel Optische Beëindiging van Sc/APC FTTH van de de Doosmuur de Afzet Optische Einddoos

 

Pakket:

Elke afzet met 1 bel BG om de doos, dan in een binnen kleine kartondoos, met toebehoren in de doos te beschermen.

Kan uw eigen etiket op binnenpacakge en buiten hoofddoos maken, als u nodig hebt.

het buitenkartonvakje wordt ingepakt met vijf lagen van golfdocument vakje en met plastic stroken gebonden en de plastic film voor betere en sterke bescherming, vreest voortaan niet meer hevig uitdrukkelijk vervoer.

Van de de Vezel Optische Beëindiging van Sc/APC FTTH van de de Doosmuur de Afzet Optische EinddoosVan de de Vezel Optische Beëindiging van Sc/APC FTTH van de de Doosmuur de Afzet Optische EinddoosVan de de Vezel Optische Beëindiging van Sc/APC FTTH van de de Doosmuur de Afzet Optische Einddoos

 

Eigenschappen

  1. Uitstekend ergonomieontwerp, bevallige verschijning en gemakverrichting.
  2. Witte kleur, bevallige stijl en goed aanpassingsvermogen aan milieu.
  3. Gemaakt van hoogte - kwaliteit ABS+PC, antibotsings, vlam - vertrager, weerstand tegen effect.
  4. Alle materialen voldeden aan ROHS-norm.
  5. De inhammen van de vezelkabel in elke richting, steunt de kabelinhammen voor verschillende scenario's.
  6. Stopvezel zonder het moeten shell, gemakkelijk toegankelijke vezelverrichting openen,
  7. Met geroteerde transparante dekking, haven verticaal naar beneden vermijden veroorzakend lichamelijk letsel.
  8. De opmerkelijke identificatie van de laserwaarschuwing.
  9. Met duidelijke inleidingen, verhinder effectief de juffrouw-verrichting.
  10. Gemakkelijke verrichting, die installatiewerkuren, lagere kosten bewaren.

Normennaleving

  • De interfacesnorm van de vezel optische schakelaar
  • RoHS (Richtlijn betreffende Beperking van Gevaarlijke stoffen. )
  • TIA/EIA 568.C die, Optische Vezel Componentennorm telegraferen
  • Ansi/tia/eia-606-a (Beleidsnorm voor Telecommunicatie-infrastructuur. )
  • UL 94 (Tests voor Brandbaarheid van Kunststof voor Delen in Apparaten en Toestellen. )
  • Gr.-449-KERN (Generische Eisen en Ontwerpoverweging ten aanzien van Vezel die Kaders verdelen. )

 

Aan de muur bevestigde installatie

Boor 2 gaten over de muur die op de geschikte grootte wordt gebaseerd, plaatst de uitbreiding boltΦ5.5*30, plaatst de doos

om de gaten en het gebruik omhoog aan te passen bout vastmaken vast.

 

Van de de Vezel Optische Beëindiging van Sc/APC FTTH van de de Doosmuur de Afzet Optische Einddoos

Van de de Vezel Optische Beëindiging van Sc/APC FTTH van de de Doosmuur de Afzet Optische EinddoosVan de de Vezel Optische Beëindiging van Sc/APC FTTH van de de Doosmuur de Afzet Optische Einddoos

 

Geef opdracht tot informatie

Modelleer nr. Ftb86e-SCD
Vezelcapaciteit 01=1 vezel, 02=2-Vezels, 04=4-Vezels
configuratie De doos van de E=onlybeëindiging, L=With-Adapter, F=With-Adapter en Vlecht
Adapterwijze SM=Singlemode, MM=Multimode, OM3=Multimode 10G
Vezeltype OM1=62.5/125 OM1, OM2=50/125 OM2, OM3=50/125 OM3,
OM4=50/125 OM4, G652D=9/125 G652D, G657A=9/125 G657A
Vezellengte 05=0.5M, 10=1M
Schakelaars SC/UPC, SC/APC, LC/APC, LC/UPC
Adapterwijze Simplex, duplex

 

YINGDA veroorzaakt allerlei de einddoos van FTTH, contactdoospaneel, muurafzet voor Vezel aan het thuisnetwerk,

capaciteit 1 vezels, 2 vezels, 4 vezels beschikbare allen. Als u onderzoek hebt, pls vergeet om onderzoek of geen vragen te verzenden. Dank.

 

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)