PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch CordSc/APC - van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC het Binnenkoord GJXFH G657A2 LSZH
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

Sc/APC - van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC het Binnenkoord GJXFH G657A2 LSZH

China Sc/APC - van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC het Binnenkoord GJXFH G657A2 LSZH leverancier
Sc/APC - van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC het Binnenkoord GJXFH G657A2 LSZH leverancier Sc/APC - van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC het Binnenkoord GJXFH G657A2 LSZH leverancier Sc/APC - van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC het Binnenkoord GJXFH G657A2 LSZH leverancier Sc/APC - van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC het Binnenkoord GJXFH G657A2 LSZH leverancier Sc/APC - van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC het Binnenkoord GJXFH G657A2 LSZH leverancier

Grote Afbeelding :  Sc/APC - van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC het Binnenkoord GJXFH G657A2 LSZH

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO,SGS,ROHS
Modelnummer: Fhpc-sca-01-f8f-A1W

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1 stuk/zak
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Toepassing: De binnen bedrading van FTTH Connector: SC/APC
Vezeltelling: 1core Type vezel: G657A1 of G657A2
Kabelschede: LSZH Kabel lengte: 1meter of op aangepast
Kabelkleur: witte Toevoegingsverlies: <0>
Het lid van de kabelsterkte: FRP (Vezel Versterkt Polymeer/Plastiek) de diameter van de dalingskabel: 2*3.0mm

 

Sc/APC - van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC het Binnenkoord GJXFH G657A2 LSZH

 

De optische vezeleenheid wordt geplaatst in het centrum, twee parallelle vezel versterkte plastieken FRP 

worden geplaatst aan de twee kanten, dan wordt de kabel voltooid met een zwarte of kleurenlszh Schede.

 

Toepassing


Gebruikt als toegang de bouwkabel
Gebruikt in binnen aanleg van kabelnetten vooral gebruikt voor FTTH

 

 

Implementatienormen

 

YD/T1997-2009 kabel van de de vlinder de optische daling van het toegangsnetwerk

 

Specificatie

 

Punt

VAN DE DE DALINGSkabel VAN SC FC ST LC HET FLARDkoord

IL (dB)

≤0.2

Maximum IL (dB)

≤0.3

Het werk temperatuur (°C)

-40~+80

Temperatuurcyclus (°C)

-40~+75

Opslagtemperatuur (°C)

-40~+85

Uitwisselbaarheid (dB)

≤0.2

Stoptijden

1000 keer

Herhaal capaciteit (dB)

≤0.1

RL (dB)

≥45 ≥50 ≥60

Onderdompeling

Temperatuur 43°C, 

PH5.5 voor 7days

 

Leveringslengte:

 

1-300METERS/PAK

 

Ordeinformatie

 

Fhpc-XXX

        1 - 2 - 3 4 - 5 6

 

FHPC

Schakelaar 

type

 

Vezel

 telling

Kabeltype

Sterkte 

lid

Vezeltype

Kabel 

kleur

FH=ftth

1

2

3

4

5

6

Pc=patch 

koord

SCU=SC/UPC

SCA=SC/APC

LCU=LC/UPC

….

01=1core

02=2core

04=4core

….

F8=Figure 8

SF=self-supporting

F=FRP

S=steel

5D=G.652D

A1=G.657A1

A2=G.657A2

 

W=white

B=Black

Y=yellow

 

FTTH-het Flardkoord kan aan allerlei vezel optische schakelaars, zoals Sc FC ST LC verbinden…

onder één of andere foto voor verwijzing:

 

Sc/APC - van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC het Binnenkoord GJXFH G657A2 LSZH

Sc/APC - van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC het Binnenkoord GJXFH G657A2 LSZH

 

FTTH-de dalingskabel kan in twee kleuren doen: ZWARTE/Wit.

Als geen speciale raad, ZWARTE KLEUR zal doen. Sc/APC - van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC het Binnenkoord GJXFH G657A2 LSZH

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)