PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenDe Uitrustingen van het vezelhulpmiddel

Van de het Instrumenten Optische Kabel van het kabelonderzoek Herkenningsteken 1550nm 60Km/80Km, de Uitrustingen van het Vezelhulpmiddel

Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

Van de het Instrumenten Optische Kabel van het kabelonderzoek Herkenningsteken 1550nm 60Km/80Km, de Uitrustingen van het Vezelhulpmiddel

China Van de het Instrumenten Optische Kabel van het kabelonderzoek Herkenningsteken 1550nm 60Km/80Km, de Uitrustingen van het Vezelhulpmiddel leverancier

Grote Afbeelding :  Van de het Instrumenten Optische Kabel van het kabelonderzoek Herkenningsteken 1550nm 60Km/80Km, de Uitrustingen van het Vezelhulpmiddel

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: JW6208

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 pc
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1pc/B-os
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
golflengte: 1550 NM Interface Type: SC/APC (VERWISSELBARE PC, ST)
Uitgangsvermogen: -2dB, -1dB, -0.5dB, 0dB regelbaar Opsporingsmethodes: het enige vezel testen, geen loopback
Display: 3.5 het ' industriële scherm Dimensie: 100*180*70mm

 

Van de het Instrumenten Optische Kabel van het kabelonderzoek Herkenningsteken 1550nm 60Km/80Km, de Uitrustingen van het Vezelhulpmiddel

 

 

Eigenschappen

  • Snelle en nauwkeurige identificatie
  • In optische kabelproject, moeten wij de doelkabel zoeken nauwkeurig, de exploitant slechts behoefte 
  • om de optische kabel te klikken lichtjes, wanneer de exploitant de gerichte of gewilde kabel, JW6208 klikt 
  • kan me reactie met correcte en lichte reactie, om snel en nauwkeurig identificeren.
  • Niet-destructieve optische kabel
  • Vervang vorige methode van knipsel, het buigen, en bevroren andere,
  • Sla wijzeerkenning van doelkabel, volledig beschadigt niet de kabel,
  • De maximumkostenbesparingen, verbeteren efficiency.
  • Echte zeer belangrijk typeonderzoek, handbediend ontwerp van draagbaar en gemakkelijk te dragen, 3.5 ' kleurt het scherm 
  • golfvorm in real time.
  • De software van intelligent sloeg het oordeel van de twee verrichting/gecombineerde vertoningswijze, 
  • met de Hoofdtelefoonaudio in real time, met 3 soorten de methode van de erkenningspercussie, om snel en 
  • me nauwkeurig identificeer
  •  de gemeten kabel

 

 1. volgens de Hoofdtelefoon koppel informatie terug, kan de exploitant intuïtief oordeel 

percussiekabel,

 2. volgens de golfvormkabel in real time, slag in de gemeten kabelreal time 

de golfvorm zal duidelijke golf, visuele storing hebben

 3. de instrumenten ingebouwde intelligente wijze, slag in het gemeten getoonde kabelscherm 

positieve en negatieve Piramidesterkte, en ook output het berichtgeluid

 

Specificaties:

 

Golflengte:

1550nm

Opsporingsmethodes

het enige vezel testen, geen loopback

Outputmacht

-2dB, -1dB, -0.5dB, 0dB regelbaar

De maximumafstand

 60/80Km

Interfacetype

SC/APC (VERWISSELBARE PC, ST)

Signaal aan lawaaiverhouding

40dB

Vertoning

3.5 het ' industriële scherm

Het korte Oplossen van problemen

rood licht 650

Testresultaten

1, 2, echte 3 - vertoning van de tijd de audiogolfvorm, intelligente wijze

Leveringswijze

1, 7.4V 3500mAh-batterij (vervangbare) reservetijd >24H 

(facultatieve 10 minuten automatische sluiting) 

ononderbroken werktijd >20H                

2, de 12V de machtsadapter van 2A gelijkstroom

Afmeting

100*180*70mm

Lichtgewicht:

490g (met inbegrip van batterij) lichtgewicht handbediend draagbaar gemakkelijk riemontwerp

 

Standaardpakket

 

JW6208 lichaam

1pc

Oortelefoon

1pc

Gebruikershandleiding

1pc

Lader

1pc

Zak

1pc

 

Van de het Instrumenten Optische Kabel van het kabelonderzoek Herkenningsteken 1550nm 60Km/80Km, de Uitrustingen van het Vezelhulpmiddel

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)