PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische vezelkabelDe Vlechten van LC/UPC SM SX 1.5M, Vezel Optische Vlechten LC 1.5 Mtrs 900um Witte Strakke Buffer
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

De Vlechten van LC/UPC SM SX 1.5M, Vezel Optische Vlechten LC 1.5 Mtrs 900um Witte Strakke Buffer

China De Vlechten van LC/UPC SM SX 1.5M, Vezel Optische Vlechten LC 1.5 Mtrs 900um Witte Strakke Buffer leverancier
De Vlechten van LC/UPC SM SX 1.5M, Vezel Optische Vlechten LC 1.5 Mtrs 900um Witte Strakke Buffer leverancier De Vlechten van LC/UPC SM SX 1.5M, Vezel Optische Vlechten LC 1.5 Mtrs 900um Witte Strakke Buffer leverancier De Vlechten van LC/UPC SM SX 1.5M, Vezel Optische Vlechten LC 1.5 Mtrs 900um Witte Strakke Buffer leverancier De Vlechten van LC/UPC SM SX 1.5M, Vezel Optische Vlechten LC 1.5 Mtrs 900um Witte Strakke Buffer leverancier

Grote Afbeelding :  De Vlechten van LC/UPC SM SX 1.5M, Vezel Optische Vlechten LC 1.5 Mtrs 900um Witte Strakke Buffer

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: FPG-LC-OS2-09-1-w

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1pc in een plastic zak, klantenembleem of etiket o.k. ontwerp
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type vezel: Singlemode Vezeltelling: Simplex
Kabeltype: optische vezel Kabeldiameter: 900um
Kabel lengte: 1.5 Mtrs schakelaarlaars: blauw en wit
poetsmiddelwijze: UPC Connector: LC
Kabelkleur: witte OEM: O.K.
Verlengstuk: Keramische

De Vlechten van LC/UPC SM SX 1.5M, Vezel Optische Vlecht LC 1.5 Mtrs 900um vast voor Als buffer opgetreden Wit

 

 

LC is de vezel Optische Vlecht een kleine de vezel optische Vlecht van de vormfactor. Eerst ontwikkeld Lucent Technologies

 de LC-Vlecht voor TelCo-milieugebruik. Vandaar, LC-tribunes voor Lucent-Vlechten. LC vezelvlechten 

zijn gestandaardiseerd als FOCIS 10 (de intermate-Capaciteit van de Vezel Optische Vlecht Normen) in eia/tia-604-10. 

LC gebruikt de vezel Optische Vlecht een 1.25 mm-metalen kap, de helft van de afmeting van de ST metalen kap of regelmatige ceramisch 

metalen kapvlecht. LC geeft uitstekende prestaties en heeft zeer voor enige wijzetransmissie de voorkeur.

 

YINGDA kan ook Uniboot-vlechten aanbieden. LC Unibody is volledig - compatibel systeem met de originele LC-familie van 

single-mode en multimode Vlechten, onder vervaardigde adapters en bijbehorende componenten, 

een vergunning wereldwijd van OFS Fitel. Unibody kenmerkt compact, een trekkracht-bewijs ontwerp met rj-45 

stijlinterface, en eigenschappen een gevormde huisvesting uit één stuk met intern sterktelid, voor

beduidend betere 90 zij-trekkrachtprestaties onder Telcordia-gr.-326-KERN het testen. 

 

 

Eigenschappen

  • Laag toevoegingsverlies
  • Hoog Terugkeerverlies
  • Goed herhaal capaciteit
  • Goede Uitwisselingscapaciteit
  • Stabiliteit op hoge temperatuur
  • Leef de specificatie van YD/T na 1272.4-2007
  • 8 de graad hengelde het fysieke contact oppoetsen (APC)
 

Toepassing

  • CATV-netwerk
  • Optische vezelcommunicatiesystemen
  • De transmissie van optische vezelgegevens
  • De toegang van het de bouwnetwerk
  • De aanleg van kabelnetten van systeem, ODF
  • FTTX-netwerken

 

Specificatie

 

Schakelaartype

LC, SC, ST, FC.MU, MPO, SC/APC, FC/APC, LC/APC.

MU/AP duplexmtrj/female, MTRJ/Male

Vezeltype

9/125um smf-28 of gelijkwaardige (Enige wijze) OS1,

 (Multi-mode) 50/125um OM1, 62.5/125um OM2 

& 50/125um, 10G OM3, OM4

Kabeltype

Simplex, Duplex (Pitkoord) Φ3.0mm, Φ2.0mm, 

Φ1.8mm Φ1.6mm pvc of LSZH Φ0.9mm, 

Φ0.6mm voor als buffer opgetreden vezel

Pvc of LSZH

Het oppoetsen Manier

UPC, SPC, APC (8°& 6°)

Toevoegingsverlies

≤ 0.1dB (voor Enige wijzemeester);

 ≤ 0.25dB (voor Enige wijzenorm);

≤ 0.25dB (voor Multi-mode);

Getest door JDS RM 3750

Terugkeerverlies 

(Voor Enige wijze)

UPC ≥ 50dB 

SPC ≥ 55dB 

APC ≥ 60dB (typ.65dB)

Getest door JDS RM3750

Herhaal capaciteit

±0.1dB

Werkende Temperatuur

-40°C aan 85°C

Meetkundevereiste 

(Voor Enige wijze)

Het gezichtsstraal van het metalen kapeind:

 7mm ≤ R ≤ 12mm (voor APC);

10mm ≤ R ≤ 25mm (voor Norm);

Topcompensatie ≤ 30 μm (voor Meester);

Topcompensatie ≤ 50 μm (voor Norm);

Kapsnede 50nm ≤ U ≤ 50nm;

Getest door DORC ZX-1

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie


LC/PC-MM. 50/125 SIMPLEX 0.9MM – 1M LSZH 

   ① ② ③ ④ ⑤ ⑥ ⑦        

 

① schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA
② metalen kap eind-Gezicht: PC, UPC, APC 
③ kerntype: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM.: 50/125um of 62.5/125um), OM3 10Gigabit, OM4
④ kabelhoeveelheid: simplex of duplex 
⑤ kabeldiameter: Ф3.0mm, Ф2.4mm, Ф2.0mm, Ф1.8mm, Ф1.6mm, Ф0.9mm
⑥ Kabellengte: 1, 2, 3 meter of aangepast
⑦ kabeltype: PVC, LSZH

 

De Vlechten van LC/UPC SM SX 1.5M, Vezel Optische Vlechten LC 1.5 Mtrs 900um Witte Strakke Buffer

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)