products

GPON-Netwerkplc het Aluminium van de Optische Vezellgx Splitser 2 Chassis van de Groefcassette

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Yard-plc-LG-108-Sc-10
Min. bestelaantal: 50 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pc/doos
Levertijd: 5-8days na betaling
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Connector: FC Sc LC ST o.k. allen vezel type2: G657A1, de corning vezel van G652D SMF-28e
Toevoegingsverlies: 10.2/10.5 dB Uniformiteit (Max.): 1.5 dB
golflengte: 1310/1550nm PDL (Max.): 0.2 dB
Dimensie: 130*110*25mm Vezel lengte: 1meter
Kabeldiameter: 2.0mm, 0.9mm

Productomschrijving

GPON-PLC van het Netwerk1:8 Optisch Splitserslgx Aluminium 2 Chassis van de Groefcassette

 

 

Yingda verstrekt een hoge nauwkeurige PLC splitser voor de bouw van optisch netwerk. Lage vereisten 

van het plaatsen van positie en milieu, compact het type van toevoegingsmodule ontwerp. Het is klein genoeg te plaatsen 

in binnen einddoos en ODF-kader of optische vezeldistributiedoos direct. PLC optische splitsersaanbiedingen 

het eenvormige macht verdelen met laag toevoegingsverlies, lage PDL en hoog terugkeerverlies. De gebruiker kan aanpassen 

optische verdelende verhouding voor elk outputkanaal. De waaier van de het werk golflengte is van 1260nm 

aan 1650nm.

 

 

Eigenschappen:


♦ Compact grootteontwerp

♦ Laag toevoegingsverlies en lage PDL

♦ Hoge betrouwbaarheid

♦ Hoge kanaaltellingen

♦ Brede golflengtewaaier

♦ Grote werkende temperatuurwaaier

♦ Aangepaste verpakking en configuratie

♦ De volledige kwalificaties van Telcordia GR1209/1221

 

Specificaties:

 

1×N (N>2) (met schakelaar) Optische parameters:

 

parameters

1×4

1×8

1×16

1×32

1

Verrichtingsgolflengte (NM)

1260~1650

2

Toevoegingsverlies (dB)

Maximum

7.4

10.7

13.7

16.9

3

Terugkeerverlies (dB)

Maximum

0.6

0.8

1.2

1.7

4

Terugkeerverlies (dB)

Min

55

55

55

55

5

PLD (dB)

Maximum 

0.2

0.3

0.3

0.3

6

Gerichtheid (dB)

Min

55

55

55

55

7

Golflengte afhankelijk verlies (dB)

0.4

0.4

0.5

0.5

8

Vlechtlengte (m)

1.2 (±0.1) of gespecificeerde klant

9

Vezeltype

250μm naakte vezel

10

Verrichtingstemperatuur (°C)

-40~85

11

Opslagtemperatuur (°C)

-40~85

12

Verpakkingsgrootte (L×W×H) (mm)

40×4×4

40×4×4

40×4×4

50×7×4

 

1

Verrichtingsgolflengte (NM)

1260~1650

2

Terugkeerverlies (dB)

APC min

55

UPC min

50

3

Gerichtheid (dB)

Min

55

4

Vlechtlengte (m)

1.0 (±0.1) of gespecificeerde klant

5

Vezeltype

Aanpassing

6

Verrichtingstemperatuur (°C)

-20~65

7

Opslagtemperatuur (°C)

-40~85

 

Nota: Al meting werd gedaan bij kamertemperatuur en de specificatie omvat schakelaars.

 

 

2×N (N>2 de Optische parameters) van PLCS (zonder schakelaar):

 

parameters

2×4

2×8

2×16

2×32

1

Verrichting 

golflengte (NM)

1260~1650

2

Toevoegingsverlies (dB)

Maximum

7.8

11.2

14.2

17.4

3

Verliesuniformiteit (dB)

Maximum

1.2

1.5

1.8

2.0

4

Terugkeerverlies (dB)

Min

55

55

55

55

5

PLD (dB)

Maximum 

0.2

0.3

0.4

0.4

6

Gerichtheid (dB)

Min

55

55

55

55

7

Golflengte afhankelijk verlies (dB)

0.4

0.4

0.5

0.5

8

Vlechtlengte (m)

1.2 (±0.1) of gespecificeerde klant

9

Vezeltype

Cusomization

10

Verrichtingstemperatuur (°C)

-40~85

11

Opslagtemperatuur (°C)

-40~85

12

Afmeting (L×W×H) (mm)

50×4×4

50×4×4

60×7×4

60×7×4

 

Nota: Al meting werd gedaan bij kamertemperatuur en de specificatie omvat schakelaars.

 

 

Toepassing

  1. FTTX-Systemen
  2. PON-Netwerken
  3. CATV-Verbindingen
  4. Optisch Signaaldistributie

GPON-Netwerkplc het Aluminium van de Optische Vezellgx Splitser 2 Chassis van de GroefcassetteGPON-Netwerkplc het Aluminium van de Optische Vezellgx Splitser 2 Chassis van de GroefcassetteGPON-Netwerkplc het Aluminium van de Optische Vezellgx Splitser 2 Chassis van de GroefcassetteGPON-Netwerkplc het Aluminium van de Optische Vezellgx Splitser 2 Chassis van de GroefcassetteGPON-Netwerkplc het Aluminium van de Optische Vezellgx Splitser 2 Chassis van de Groefcassette

 

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 008618688982406