PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic AttenuatorVariabele Fiber Optic verzwakker
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

Variabele Fiber Optic verzwakker

China Variabele Fiber Optic verzwakker leverancier
Variabele Fiber Optic verzwakker leverancier Variabele Fiber Optic verzwakker leverancier Variabele Fiber Optic verzwakker leverancier Variabele Fiber Optic verzwakker leverancier Variabele Fiber Optic verzwakker leverancier

Grote Afbeelding :  Variabele Fiber Optic verzwakker

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: Aandacht-mvoa-lcs-02

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 5 stuks
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1 doos van PC/plastoc van de blaar of aangepast
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 50, 000pcs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
vermindering: 0- -40 dB Variabele testgolflengte: 1260~1620 NM
Type: mechanische regelbare demper Werkende temperatuur:: -40~+85 (℃)
Vezel optisch type: single-mode, multimode Type connector: SC ST FC LC MU O.K. ALLEN
Pools: UPC APC PC de tijd van de schakelaarstop: 1000 keer
Pakket: 1pc in een blaardoos Connector Kleur: groen, blauw, beige
Kabeldiameter: 0.9mm, 2.0mm

LC duplex Mini Optische de Dempermvoa Demper van de Module Mechanische Veranderlijke Vezel

 

 

De demper is in het gespecificeerde frequentiegebied, een soort kring voor het introduceren van vooraf bepaald 

vermindering. De eenheid door de decibel die attenation en ohmic kenmerk van zijn introduceerde

 Impedantie. De dempers worden wijd gebruikt in het kabeltelevisiesysteem om te ontmoeten 

vereisten van multihaven voor elektrisch niveau zoals de versterkerinput, productieniveaucontrole, 

de controle van de takvermindering.

 

Producteigenschappen:

  1. Ultra hoge resolutie
  2. Milieubescherming, perfecte stabiliteit en betrouwbaarheid
  3. Kan in verschillende golflengte (12601620nm) worden gebruikt

 

Toepassing:

  • Telecommunicatienetwerk
  • CATV-Netwerk
  • Datacommunicatie
  • Instrumentatie
  • Lokaal Gebiedsnetwerk
  • Netwerk van de vezel het Optische Toegang

 

Technische Prestaties

 

Punt

waarde

Werkende Golflengte (NM)

1310±30&1550±30

Toevoegingsverlies (dB)

<0>

Max. Verminderingswaaier (dB)

0.9-50

De Temperatuurgevoeligheid van het toevoegingsverlies (dB/°C)

<0>

PDL (dB)

<0>

<0>

Terugkeerverlies (dB)

>45 (UPC)

Maximummacht Behandeling (mw)

300

Werkende Temperatuur (°C)

-5~+70

Opslagtemperatuur (°C)

-40 ~+85

Schakelaartype

LC/UPC

Vlecht

SMF-28e (Φ2.0mmcable)

Kabellengte (m)

1.0~1.1

Afmeting (mm)

26.0 x 16.0 x 16.0

 

 

Nota: onder normale voorwaarden, zonder schakelaars, lassend apparaat en het verlies van het eindgezicht

 

 

 Ordeinformatie 

 

Punt

Golflengte 

working/nm

Vezeltype

Vlechtlengte

/meter

Schakelaar

Mechanische Variabele

 Demper (MVOA)

F=1260~1620 
C=customized

SM=singlewijze 
MM=multimode

1=1.0m
2=2.0m
3=3.0m
C=customized

1=FC/APC
2=FC/PC
3=SC/APC
4=SC/PC
5=LC/APC
6=LC/PC

 

 

Kan de kabel van de de optische vezeldemper van FC MVOA 0.9mm of 2.0mm zijn

schakelaars:  SC FC LC ST, ENZ.

Pakket: het individuele pakket van de blaardoos

Poolse methode: UPC APC PC

Kabeltype: singlemode, multimode

 

Variabele Fiber Optic verzwakker

 

Variabele Fiber Optic verzwakkerVariabele Fiber Optic verzwakkerVariabele Fiber Optic verzwakkerVariabele Fiber Optic verzwakkerVariabele Fiber Optic verzwakker

 

 

 

 

 

 

 

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)