PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenglasvezel-adapterST, Sc, MT-RJ of LC - typ Vezel Optische Adapter, Standaard Vierkante Schakelaar
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

ST, Sc, MT-RJ of LC - typ Vezel Optische Adapter, Standaard Vierkante Schakelaar

China ST, Sc, MT-RJ of LC - typ Vezel Optische Adapter, Standaard Vierkante Schakelaar leverancier
ST, Sc, MT-RJ of LC - typ Vezel Optische Adapter, Standaard Vierkante Schakelaar leverancier ST, Sc, MT-RJ of LC - typ Vezel Optische Adapter, Standaard Vierkante Schakelaar leverancier ST, Sc, MT-RJ of LC - typ Vezel Optische Adapter, Standaard Vierkante Schakelaar leverancier ST, Sc, MT-RJ of LC - typ Vezel Optische Adapter, Standaard Vierkante Schakelaar leverancier ST, Sc, MT-RJ of LC - typ Vezel Optische Adapter, Standaard Vierkante Schakelaar leverancier

Grote Afbeelding :  ST, Sc, MT-RJ of LC - typ Vezel Optische Adapter, Standaard Vierkante Schakelaar

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO,SGS
Modelnummer: Advertentie-scs-02

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1000pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 20 PC/doos
Levertijd: 5 werkdagen
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 200km/maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Vezeltelling: Duplex schakelaarmateriaal: Plastic
adapterkleur: blauwe Kokermateriaal: Keramische
Type vezel: Single-mode poetsmiddelwijze: UPC, SPC
BEDRIJFSTEMPERATUUR: -40 ~ +85 °C golflengte: 1310nm
Huismateriaal: PBT/ABS Connector: SC

SC/UPC single-mode duplex optische vezeladapter, Duplex de Koppelingsadapter van Sc

 

 

De adapters van de vezelschakelaar worden ook bedoeld als vezel optische koppelingen. Zij worden gebruikt om a te verstrekken 

kabel aan kabel vezelverbinding. De adapters van de Yingdaschakelaar worden gebruikt om hetzelfde type te verbinden 

vezel optische schakelaars, terwijl de hybride adapters verschillende soorten vezel optische schakelaars verbinden. 

Wij bieden een volledige lijn van adapters voor vezel optische verbindingen aan, met inbegrip van ST, Sc, FC, LC, MTRJ 

de optische adapters van de stijlvezel voor zowel multimode als single-mode vezeltoepassingen. Wij bieden ook vezel aan 

adapterplaten voor ST-, van Sc, van MT-RJ of LC-Type verbindingen.

 

De SC=Standardschakelaar, de schakelaar van „Sc“ is standaard vierkante schakelaar, die van techniekplastiek wordt gemaakt,

bestand op hoge temperatuur, niet gemakkelijk tegen oxydatie. De schakelaars van het gebruikssc van het transmissiemateriaal over het algemeen.

 

 

Eigenschappen

  1. Is met Telcordia-gr.-326-KERN norm in overeenstemming
  2. Is met YD/T-1272.3-norm in overeenstemming
  3. Goede uitwisselbaarheid, laag toevoegingsverlies
  4. Makkelijk te gebruiken, stop
  5. Toepassing: FTTH, CATV, Telecommunicaties, enz.
  6. 100% test in fabriek
  7. Hoog - de doospakket van de kwaliteitsblaar
  8. Klantenetiket met o.k. embleem
  9. Toevoegingsverlies<0>

 

Specificatie

 

Golflengte

12001600nm

Poolse methode

UPC, PC, APC

Toevoegingsverlies

≤0.2dB

Max.Insertion verlies

≤0.3dB

Herhaalbaarheid

≤0.1dB

Uitwisselbaarheid

≤0.2dB

Kokermateriaal

Cermic of metaal

Het werk/Opslagtemperatuur

-40~+85℃

Matings tijd

>1000

 

Ordeinformatie

  1. Schakelaartype: SC/UPC, SC/PC, SC/APC
  2. Schakelaarkleur: beige, blauw, groen, purpere aqua,
  3. Vezeltype: SM, OM1, OM2, OM3, OM4
  4. Type: simplex, duplex

ST, Sc, MT-RJ of LC - typ Vezel Optische Adapter, Standaard Vierkante SchakelaarST, Sc, MT-RJ of LC - typ Vezel Optische Adapter, Standaard Vierkante SchakelaarST, Sc, MT-RJ of LC - typ Vezel Optische Adapter, Standaard Vierkante SchakelaarST, Sc, MT-RJ of LC - typ Vezel Optische Adapter, Standaard Vierkante SchakelaarST, Sc, MT-RJ of LC - typ Vezel Optische Adapter, Standaard Vierkante SchakelaarST, Sc, MT-RJ of LC - typ Vezel Optische Adapter, Standaard Vierkante SchakelaarST, Sc, MT-RJ of LC - typ Vezel Optische Adapter, Standaard Vierkante Schakelaar

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)