PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische vezelkabel850 & 1300nm Sc van de Vezel Optisch Vlecht MM. 50/125um 12 Vezelsvlecht LSZH Multimode 3M
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

850 & 1300nm Sc van de Vezel Optisch Vlecht MM. 50/125um 12 Vezelsvlecht LSZH Multimode 3M

China 850 & 1300nm Sc van de Vezel Optisch Vlecht MM. 50/125um 12 Vezelsvlecht LSZH Multimode 3M leverancier
850 & 1300nm Sc van de Vezel Optisch Vlecht MM. 50/125um 12 Vezelsvlecht LSZH Multimode 3M leverancier 850 & 1300nm Sc van de Vezel Optisch Vlecht MM. 50/125um 12 Vezelsvlecht LSZH Multimode 3M leverancier 850 & 1300nm Sc van de Vezel Optisch Vlecht MM. 50/125um 12 Vezelsvlecht LSZH Multimode 3M leverancier

Grote Afbeelding :  850 & 1300nm Sc van de Vezel Optisch Vlecht MM. 50/125um 12 Vezelsvlecht LSZH Multimode 3M

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Fpg-scm2-12-09-15

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 50 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1 PC-doos, 180pcs/kartondoos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 60,000 PCs per Maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Connector: SC/PC, SC/PC Vezeltelling: 12 kernen
Toevoegingsverlies: <0> Type vezel: multimode 50/125um
Pakket: plastic zak/Bister-doos Kabelkleur: kleur 12: zwart, wit, rood, geel, oranje, grijs, purper
Sterktelid: binnenkabel 0.9mm

MM. van Sc van de vezel Optische Vlecht 50/125um 12Cores, 12 Vezelsvlecht LSZH Multimode 3M

 

 

Eigenschappen

de multivezel kan zijn choosen van 1core, 2core aan 24cores, 48core, 96core, enz.

Kan aan MT-RJ, Sc, ST, FC, LC, MU, MPO/MTP, LX5, DIN, D4, ESCON-schakelaars worden verbonden.

Vóór levering, elk de toevoegingsverlies van het flardkoord zal testen

aangepaste assemblage.

100% test vóór levering

 

Optische Specificatie

 

Punt

Enige wijze (nomomodo)

Multimode (Multimodo)

Golflengte

1310&1550nm

850&1300nm

Vezeltype

9/125um

62.5/125um, 50/125um, 50/125um 

OM3,50/125um OM4

Schakelaartype

SC ST FC LC MU MTRJ E2000 DIN D4 ESCON

Toevoegingsverlies gemiddeld

≤0.3dB

≤0.3dB

Max. toevoegingsverlies

≤0.5dB

≤0.5dB

Terugkeerverlies

UPC≥55dB; APC≥65dB

≥20dB

Werkende temperatuur

-40~+75℃

Opslagtemperatuur

-40~+85℃

 

Ordeinformatie

 

Schakelaar

Vezeltype

Kabeldiameter

Kabeljasje

Lengte

LC/UPC

9/125um

0.9mm simplex

Pvc

0.5m

LC/APC

50/125um

1.8mm simplex

LSZH

1m

FC/UPC

62.5/125um

2.0simplex

 

3m

FC/APC

50/125um OM3

3.0mm simplex

 

5m

SC/UPC

50/125um OM4

1.8mm duplex

 

SC/APC

 

2.0mm duplex

 

 

ST/UPC

 

3.0mm duplex

 

 

MTRJ/female

 

ronde 3.0mm

 

 

MTRJ/male

 

 

 

MU/UPC

 

 

 

 

MU/APC

 

 

 

 

E2000

 

 

 

 

 

850 & 1300nm Sc van de Vezel Optisch Vlecht MM. 50/125um 12 Vezelsvlecht LSZH Multimode 3M

 

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)