PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic PLC Splitter1*4 PLC van SC/APC Blockless Type 900um van Splitsersblok de Passieve ODN LSZH 1Meter Vlechten van FTTH PON
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

1*4 PLC van SC/APC Blockless Type 900um van Splitsersblok de Passieve ODN LSZH 1Meter Vlechten van FTTH PON

China 1*4 PLC van SC/APC Blockless Type 900um van Splitsersblok de Passieve ODN LSZH 1Meter Vlechten van FTTH PON leverancier
1*4 PLC van SC/APC Blockless Type 900um van Splitsersblok de Passieve ODN LSZH 1Meter Vlechten van FTTH PON leverancier 1*4 PLC van SC/APC Blockless Type 900um van Splitsersblok de Passieve ODN LSZH 1Meter Vlechten van FTTH PON leverancier 1*4 PLC van SC/APC Blockless Type 900um van Splitsersblok de Passieve ODN LSZH 1Meter Vlechten van FTTH PON leverancier 1*4 PLC van SC/APC Blockless Type 900um van Splitsersblok de Passieve ODN LSZH 1Meter Vlechten van FTTH PON leverancier

Grote Afbeelding :  1*4 PLC van SC/APC Blockless Type 900um van Splitsersblok de Passieve ODN LSZH 1Meter Vlechten van FTTH PON

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: 1X4 1; 4 1*4 splitser

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pc/doos, 20pcs/carton-doos
Levertijd: 5-8days na betaling
Betalingscondities: T / T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 20.000 PC's per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
staalbuis: 60*7*4mm gespleten verhouding: 1:4splitser
Type vezel: enige wijze G657A1 inputlengte: 1 meter
outputlengte: 1meter inputkabel: strakke buffer 0.9mm
outputkabel: strakke buffer 0.9mm Ingangsconnector: SC-APC
Outputschakelaar: SC-APC de kleur van de inputkabel: blauwe
de kleur van de outputkabel: witte Kabeljasje: LSZH

 
 
1*4 PLC van SC/APC Blockless Type 900um van Splitsersblok de Passieve ODN LSZH 1Meter Vlechten van FTTH PON
 
 
De splitser (de vlaksplitser van de lightwavekring) wordt ook genoemd plc splitsers, vezel  splitser, 
vezel optische splitser, optische splitser en vezel optisch, volgens de verschillende verpakking 
de materialen riepen ook metalling Huisplc Splitser of PLC van het metaalhuis Splitser die 
is gebaseerd op vlak lichte golftechnologie, wordt het wijd gebruikt in FTTX, EPOM, GPON-gebied.
Heeft Shenzhenyingda PHOTONIC Co., Ltd unieke concurrentievoordelen in ons 
PLC productplatform door onze sterke deskundigheid inzake PLC splitsersspaanders leveraging, v-Groef 
en vezelserie die one-stop oplossing en de dienst is. 
 
Onze splitsers worden getest gebaseerd op de striktste normen van de industrie, en wij waarborgen 
kwaliteit, keerpunt en concurrerende tarifering.
 
De PLC splitser die wij zijn hebben aangeboden: 1x2,1x4,1x8,1x16,1x32,1x64,2x4,2x8,2x16,2x32,2x64 PLC de splitser   in naakt apparaat, fanout type, moduletype, rek zet type en sluitingstypes op
 
 
Eigenschappen
 
Corningsvezel
Tweerichtings, Compacte grootte
Laag toevoegingsverlies, Lage PDL en Hoge betrouwbaarheid
Hoog terugkeerverlies en Goede herhaalbaarheid
Brede golflengtewaaier
Uitstekende kanaal-aan-kanaal uniformiteit
Volgzame Telcordia gr.-1221-Kern
1x2 door 1x64 Configuraties
 
 
Toepassingen
 
LAN, WAN en Metro Netwerken
FTTH-project & FTTX-Plaatsingen
CATV-Systeem
GPON, EPON
Materiaal van de vezel het Optische Test
Het gegevensbestand brengt Netto Breedband over
 
Specificatie
 

Gespleten verhouding

1x2

1x4

1x8

1x16

1x32

1x64

1x128

Werkende Golflengte (NM)

12601620nm

Vezeltype 

G657A1 of gespecificeerde klant

Van het toevoegingsverlies (dB) P de Rang 

3.8

7.1

10.2

13.5

16.5

20.5

23.8

Van het toevoegingsverlies (dB) S de Rang 

4

7.3

10.5

13.7

16.9

21

24.2

Verliesuniformiteit (dB) 

0.4

0.6

0.8

1.2

1.5

2

2.5

Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB) 

0.2

0.2

0.2

0.25

0.3

0.35

0.4

Terugkeerverlies (dB)

55

Gerichtheid (dB)

55

Afhankelijke golflengte

0.3

0.3

0.3

0.5

0.5

0.5

0.5

 Verlies (dB) 

 

 

 

 

 

 

 

Temperatuurstabiliteit (- 40 - +85℃) (dB) 

0.4

0.4

0.4

0.5

0.5

0.5

0.5

Werkende Temperatuur

-40 - +85℃

Opslagtemperatuur

-40 - +85℃

 

 

 
 Pakinformatie
 

Gespleten verhouding

1x2

1x4

1x8

1x16

1x32

1x64

1x128

Mini-moduledimensie (mm) 

60*7*4

60*7*4

60*7*4

60*12*4 

80*20*6

100*40*6

N/A

 
 
Afmetingsdiagram
1*4 PLC van SC/APC Blockless Type 900um van Splitsersblok de Passieve ODN LSZH 1Meter Vlechten van FTTH PON
Meer beelden
 
plc van de splitsersinput en output de lengte, schakelaars, kabelmateriaal, kabelkleur kan gemaakt op klant vragen.
kan klantenembleem, serienummer, productnaam op de staalbuis plakken.
1*4 PLC van SC/APC Blockless Type 900um van Splitsersblok de Passieve ODN LSZH 1Meter Vlechten van FTTH PON1*4 PLC van SC/APC Blockless Type 900um van Splitsersblok de Passieve ODN LSZH 1Meter Vlechten van FTTH PON
 
het pakket door kartondoos met schuim, stabiele en veilige transporation beschermt. 
 
1*4 PLC van SC/APC Blockless Type 900um van Splitsersblok de Passieve ODN LSZH 1Meter Vlechten van FTTH PON1*4 PLC van SC/APC Blockless Type 900um van Splitsersblok de Passieve ODN LSZH 1Meter Vlechten van FTTH PON
 
als klant zoals blaardoos, wij het kunnen gebruiken, maar het zal een weinig meer kosten, en het verschepen hogere kosten misschien. 
En wij gebruiken zeer hoog - zullen de optische schakelaars van de kwaliteitsvezel, elke kabel een te identificeren cijferring hebben zich die nummer 1, nummer 2, nummer 3… output, en input met“ input „ring is.
1*4 PLC van SC/APC Blockless Type 900um van Splitsersblok de Passieve ODN LSZH 1Meter Vlechten van FTTH PON1*4 PLC van SC/APC Blockless Type 900um van Splitsersblok de Passieve ODN LSZH 1Meter Vlechten van FTTH PON
 
Ordeinformatie
 

TypePakketgrootteHavenVezeltypeInput-outputVezellengteschakelaar
PLCSBF=barevezel
FO=fan-out
MD=module
MB=metaldoos
01X02
01x04
01x08
......
02x16
02x32
02x64
0=G652D
1=G657A
C=Customize
1=bare vezel
2=900µm
vast voor als buffer opgetreden
3=2.0mm
Losse buis
4=3.0mm
Losse buis
1=1m
2=1.5m
C=Customize

0=no schakelaar
1=FC/APC
2=FC/PC
3=SC/APC
4=SC/PC
5=ST/APC
6=ST/PC
7=LC/AP
8=LC/PC
C=customize

 

 
 
PLC workshop: 
 
1*4 PLC van SC/APC Blockless Type 900um van Splitsersblok de Passieve ODN LSZH 1Meter Vlechten van FTTH PON1*4 PLC van SC/APC Blockless Type 900um van Splitsersblok de Passieve ODN LSZH 1Meter Vlechten van FTTH PON1*4 PLC van SC/APC Blockless Type 900um van Splitsersblok de Passieve ODN LSZH 1Meter Vlechten van FTTH PON1*4 PLC van SC/APC Blockless Type 900um van Splitsersblok de Passieve ODN LSZH 1Meter Vlechten van FTTH PON1*4 PLC van SC/APC Blockless Type 900um van Splitsersblok de Passieve ODN LSZH 1Meter Vlechten van FTTH PON

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)